HT Taristu. Ülesanne 2

HT Taristuseminari teine kodune ülesanne on koostada kooli/töökoha infostruktuuri taristu plaane/ülevaade ning toimimine. Lisaks mõtted olemasoleva taristu otstarbekast kasutusest ja edasised plaanid/unistused.

Valisin kaardistamiseks lasteaia kus hetkel töötan. Infostruktuur on lasteaias alles arenemas, kasutame tavapäraseid suhtlemisvahendeid.

Suur unistus on, et lasteaias toimuks veel tihedam suhtlus lastevanemate ja õpetajate vahel, mis kaotaks ära probleemid ja mured, mis tekivad vähesest suhtlemisest. Kuna aina enam on mitmekeelseid ja erinevatest kultuuridest perekondadega, on tähtis, et õpetajad oskaksid vähemalt inglise keelt, et olla valmis suhtlema kõikide vanematega. Hetkel on näha kuidas õpetajate ja lastevanemate vaheline suhtlemine kannatab, sest õpetajate seas on levinud vähene inglise keele oskus ning e-mailid saadetakse eesti keeles.

taristu

One thought on “HT Taristu. Ülesanne 2

Add yours

  1. Uurige nende tahvlite osas erinevaid võimalusi.. vb on odavam muretseda tahvelarvutid, mida panna a la seina sisse (puust kasti).. kasutamiseks kui üks suur tahvel.. hind ja kasutusvõimalused hulga lastega.

    Kiireks digisalvestuseks sobivad äkki flipperid, kuid kui on tahvel, siis see teeb juba selle asja nagunii ära. Olen näinud, et tahvleid kasutavad ka BMF tudengid ülekannete jaoks, seega igasugu erividinad on nagu mõttetuks muutumas.. kui valgustuse teema ei ole oluline (et peab hämaras filmima/piltima).

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: